Przedstawiamy Jury Mistrzostw Zdobienia Paznokci

Ponieżej prezentujemy członków Jury Mistrzostw Zdobienia Paznokci:

 

Podczas Mistrzostw Zdobienia Paznokci towarzyszących tegorocznym Targom Beauty Spa & Fashion oceniać Was będzie znamienite grono najlepszych polskich stylistek paznokci. Nadszedł czas aby uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić Jury. Dzisiaj przedstawiamy pierwszego członka jury.

Ewa Kargetta-Sowul w branży paznokciowej znana jest od kilkunastu już lat. W 2006 roku jako Instruktor Akademii Paznokcia, zdobyła tytuł II Vice Mistrzyni Polski Nail Art Poland na najstarszych,  prestiżowych mistrzostwach w Gdańsku. Posiada potwierdzone egzaminami uprawnienia Międzynarodowego Instruktora SNS na poziomie Superstar oraz Hand & Nail Harmony na poziomie Master. Jako właścicielka Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy wyszkoliła wraz z zespołem setki kursantów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Od 2006 roku organizuje cyklicznie cieszące się dużą popularnością warsztaty doszkalające dla stylistów paznokci, sama ustawicznie podnosząc swoje kwalifikacje poprzez udział w przeróżnych szkoleniach, mistrzostwach, warsztatach. Kilka razy do roku bierze gościnny udział w różnego rodzaju kongresach, pokazach itp. jako specjalista z dziedziny stylizacji paznokci, marketingu oraz kosmetyki. 

Jako Redaktor odcisnęła swój ślad we wszystkich gazetach branżowych, które od roku 2006 opublikowały łącznie ponad 150 artykułów jej autorstwa. Jest to największy w Polsce dorobek jeśli chodzi o publikacje prasowe. W chwili obecnej jej prace znaleźć można głównie w dwóch najstarszych pismach branżowych „Akademia Paznokcia”, „Paznokcie” .

Więcej o Ewie Kargetta-Sowul i jej pracy na www.kargetta.com oraz na www.facebook.com/ewakargetta