Opinie

Serdeczne podziękowania dla organizatorów za zorganizowanie Targów Beauty Spa&Fashion w zeszły weekend. Była to niebywała okazja do poznania wielu ciekawych ludzi oraz podzielenia się wiedzą z osobami z branży. Doświadczenie to na pewno wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój uczestników imprezy. Pragnę także pogratulować moim zdaniem świetnej organizacji i wysokiego poziomu imprezy biorąc pod uwagę, iż była to pierwsza edycja Targów Beauty Spa &Fashion. Do zobaczenia na kolejnej edycji!

 

Tatiana Jabłońska, Właściciel Hurtowni Kosmetycznej Tatiana Collection

 

Bardzo dziękujemy! Pełen profesjonalizm, przemili ludzie, świetna organizacja, nie zmieniajcie się. Polecamy wszystkim wystawcom branży beauty. My wrócimy na pewno:-)

 

Sfera Cosmetology

 

 

W imieniu firmy For Life & Madaga dziękujemy bardzo za możliwość udziału w targach Beauty Spa & Fashion. Organizatorki wykazały się dużą kreatywnością i dołożyły wszelkich starań, żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Życzymy powodzenia i kolejnych sukcesów.

 

Anna Suchta, For Life & Madaga

 

Targi Beauty Spa & Fashion dały nam możliwość pokazania się jak i zawarcia ciekawych kontaktów. Event w Ostródzie to przede wszystkim świetna organizacja i pełen profesjonalizm. I edycję uznajemy za bardzo udaną, jesteśmy zadowoleni z przebiegu imprezy i  z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłonę targów. Do zobaczenia !

 

Daniel Abratkiewicz, Podoexpert

 

Serdecznie dziękujemy za współpracę na najwyższym poziomie. Ciekawy program i sprawna organizacja sprawiły, że dni od 21 – 22 listopada w Ostródzie były prawdziwym świętem urody. To fajna i profesjonalna impreza, która po prostu musi być kontynuowana . Było interesująco, kolorowo i inspirująco. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.

Łukasz Piechota, Właściciel Beauty Creative Hurtowni Kosmetyki Profesjonalnej

 

Miło nam dołączyć do grona wystawców Targów Beauty & Fashion w Ostródzie. Expo Mazury przez swoją nowoczesność oraz lokalizację w sercu pięknych Mazur, stwarza duże możliwości zarówno dla odwiedzających jak i wystawców. Formuła połączenia sfery Beauty z modą jest również ciekawą propozycją na mapie polskich imprez targów .

Katarzyna Marek, redaktor naczelna magazynu Make-up Trendy

 

Bardzo wysoko oceniam poziom targów Beauty Spa & Fashion w Expo Mazury w Ostródzie. Dla nas, jako wystawców okazały się być przestrzenią, która umożliwiła nam prezentację usług z zakresu Spa&Wellness. Targi w Expo Mazury pozwalają na swobodny kontakt między przedstawicielami branży beauty, w tym do nawiązania kontaktów branżowych, czy dokonania kosmetycznych zakupów. Dzięki bogatemu programowi wydarzeń twarzyszących mogłam uczestniczyć w ciekawych prelekcjach, być świadkiem metamorfoz i pokazów mody. Doceniam równeż ogromne zaangażowanie i profesjonalizm organizatorów. Z niecierpliwością czekam na kolejne edycje.

Natalia Rybicka, manager Spa, Condohotels Management

 

Udział w targach był dla nas ważnym wydarzeniem, pozwalającym na bezpośredni kontakt i zapoznanie klientów z naszymi usługami. Organizatorzy wykazali się profesjonalizmem w zakresie ich przygotowania, promowania, prowadzenia, udzielania informacji i zabezpieczenia technicznego. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić targi Beauty Spa & Fashion, jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera, który w jednym miejscu potrafi gromadzić profesjonalnych wystawców i osoby zainteresowane ich produktami i usługami.

Michał Miecznikowski, manager Medi.SPA, Zamek Giżycki St. Bruno